JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
В Новому Бузі, на центральній площі, встановлено прапор Європи

В Новому Бузі, на центральній площі, встановлено прапор Європи

11 травня біля районного будинку культури відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. Всі учасники урочистої церемонії тримають в руках прапорці та значки з національною символікою та символікою Євросоюзу.
Участь в урочистій церемонії взяли голова райдержадміністрації Сергій Іванов, голова районної ради Василь Гаркавенко, міський голова Максим Лагодієнко , учнівська, студентська молодь, учасники АТО, представники трудових колективів, ветерани.
Біля обох флагштоків розташована Почесна варта.
Районний військовий комісар відрапортував голові райдержадміністрації про готовність до початку церемонії.
Право підняти Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу надано голові райдержадміністрації Сергію Іванову, міському голові Максиму Лагодієнку, кращим студентам Новобузького коледжу МНАУ та КВНЗ « Новобузький педагогічний коледж».
Під час підняття Прапорів звучав Державний Гімн України та Гімн Європи « Ода до радості».
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
Очільник району у своєму зверненні до присутніх відмітив : « Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.
Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.
Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це наше українське, історичне свято».
Після завершення урочистої церемонії відбулась спортивно – розважальна програма.


Відео

Прочитано 1077 разів