JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Людмила Кірнева: Наш двір вже давно є живим організмом.

Людмила Кірнева: Наш двір вже давно є живим організмом.

 Можливо, це ми, самі мешканці вдихнули в нього ковток свіжого повітря, але останніх декілька років життя у дворі вирує. Зараз хочу зробити невеличкий фотозвіт того, що зроблене у минулому, 2017 році. У цьому - заслуга усіх сусідів - когось більше, когось менше, але якби не Свитлана Прокопчук (Svitlana Prokopchuk)Олександр Прокопчук (Olexandr Prokopchuk)Владимир Тарахненко та Kirnev Vitalij - нічого б цього не відбулося. За окремі пункти подяка нашій владі, депутатам, та просто причетним до цього людям - новий дах, про який ми вже писали. А тепер - що ж у нас змінилось?
1. Дах з профнастилу. Про що ще можуть мріяти мешканці будинку?
2.Освітлення. Раніше у нас освітлювався лише двір, у цьому році зробили освітлення на обох виходах з двору.
3.Паркан. Зараз ви бачите його тільки всановленим, навесні планується опалубка, хвіртка, ворота і фарбування.
4.Оснащення майданчика для сушіння білизни. Раніше це виглядало так - мотузки, дроти від сараїв до дитячих гірок та до старого дерева. Тепер - повноцінні шворки з натяжувачами.
5. У нас додалася ще одна лавка. В 2018 плануємо доробити ще одну, останню. І нехай ця не така вичурна, але сусіди-пенсіонери, які проживають у цьому під'їзді, надзвичайно раді.
6. Зараз у нас в під'їзді проходить ремонт, утеплились двері,гадаємо, що і в інших під'їздах ремонт не забариться.
Поки у нас є величезна мрія, на яку ми вже відкладаємо потрохи кошти - фасад нашого будинку. Тому всі сили поки направимо на фасад. Але попутно постараємось-таки облаштувати і тротуари, і озеленити трохи прибудинкову територію, і дуже-дуже багато чого... Чекайте наступного звіту!


Відео

Прочитано 1529 разів