JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Наталія Завальнюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби

Наталія Завальнюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби

Сьогодні,23 червня, перший заступник голови райдержадміністрації,виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби. Наталія Володимирівна привітала державних службовців району та зазначила « Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!
Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій! У державному управлінні на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.
Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!
Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!
Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!»
Очільниця району вручила грамоту облдерждміністрації завідувачу сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Новобузької райдержадміністрації Миколі Скороплясу та Почесні грамоти райдержадміністрації кращим державним службовцям району.
Привітав державних службовців і міський голова Максим Лагодієнко та вручив грамоти міської ради.
Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі артистів районного будинку культури.

Новобузька районна державна адміністрація

 

 

Прочитано 408 разів