JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Як Горохівська ОТГ готується до виборів

Як Горохівська ОТГ готується до виборів

Створена цього річ Горохівська сільська об’єднана територіальна громада Снігурівського району Миколаївщини в очікуванні перших виборів в ОТГ. Баратівська, Суворівська та, власне, Горохівська сільська рада розпочали підготовку до виборів голови та депутатів цього територіального об’єднання, а також до планування бюджету, формування управлінської структури та інших необхідних речей для діяльності об’єднаного органумісцевого самоврядування.
Не втрачаючи часу представники трьох сільських рад, що висловили бажання об’єднатися,зустрілися з консультантами Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст
України. На робочій зустрічі обговорювалися питання формування виборчих комісій для проведення відповідних виборів 23 грудня. Консультант з юридичних питань Лідія Віштал ознайомила представників об’єднаних сільських рад з новим законодавством у цьому питанні, а також з нею було обговорено порядок реорганізації цих сільських рад у єдину, обговорено кадрові питання, порядок прийняття на баланс з району бібліотек, освіти та інших закладів.
Консультант з бюджетних питань Юлія Забродкіна допомогла представникам Горохівської об’єднаної громади розібратися в питаннях формування спільного бюджету, тимчасового посадового розпису та у кадрових питаннях.
Консультанти АМУ наголосили на важливості проведення першої сесії одразу після виборів, щоб у новий рік увійти з готовими рішеннями по бюджету та структурі управління. Також, обговорювалися питання діяльності старост, організації старостинських округів, надання в них мешканцям адміністративних послуг, проведення нотаріальних дій.
Як варіант на майбутнє, розглядалася можливість створення ЦНАПУ у центральній садибі та призначення графіку виїзду ЦНАПУ по селах об’єднання для надання відповідних послуг.
Нині діючий Горохівський сільський голова Валерій Бійчук подарував консультантам Миколаївського РВ АМУ та колегам з сусідніх сільських рад за цікаву і конструктивну робочу зустріч та висловив надію, що це об’єднання громад дійсно може позитивно вплинути на життя мешканців Горохівської, Баратівської та Суворівської сільських рад.

Прочитано 520 разів