JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
ХТО ВИНЕН? Із 1,5 мл. грн. на «Казку» 800 тисяч так і не буде освоєно в цьому році!

ХТО ВИНЕН? Із 1,5 мл. грн. на «Казку» 800 тисяч так і не буде освоєно в цьому році!

Я не даремно цікавилася думками щодо першочергових якостей майбутнього голови ОТГ. І результатом вельми задоволена: більшість мислить так само, як і я. Дійсно, чесність та порядність мають характеризувати ту людину, яка на свої плечі покладе такий важкий , але, я думаю, почесний тягар-бути керманичем. Не спаплюжити довіру людей та витягти наше місто із багаторічного болота, в якому (МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА!) воно перебуває. Я могла б «солов’єм співати» оди всьому тому, що у нас у місті відбувається хорошого (воно є, незаперечно),… але не на часі.
Я мала змогу бути 
причетною до змін у громадському русі міста. Чи дістала від цього насолоду? Так, бо відчула хвилю людської небайдужості відносно життя у місті. Приємно було бачити, що маленька тривога за майбутнє Нового Бугу поселилася у багатьох людей різного віку, які готові діяти заради ідеї…
А починалося все досить несподівано: червень-Катренко-пости у ФБ-мій раптовий емоційний порив зібрати громаду у «Казці»… Далі-квота довіри на громадському зібранні у міськраді, де за Вашими земляки пропозиціями та сподіваннями мати підтримку, сформувалася ініціативна група «Відродимо «Казку». Обранців було більше, аніж тих, хто дійсно почав бодай щось корисне робити… І не для популізму висвітлювали наші дії через «кадр» та «голос» Ю. Черемиса, а для того, щоб земляки знали, що ми ДІЄМО….
Головною стала ідея примусити міськраду (саме це дієслово, а не інше доречне у цьому випадку) якнайвдаліше освоїти 1,5 млн. гривен на реорганізацію дитячого містечка. Збиралися, радилися, вас залучали й до толоки, й до вибору дитячих комплексів…Самотужки назбирали кошти, виготовили гойдалку, дякуючи громадському об’єднанню «Іскра» та Євгену Катренку. … вірили, що до осені буде НОВА «Казка».
Що ж маємо на перший листопадовий сніг у містечку? Освітлення, яке дійсно є, хоча крапок над І у цьому господарчому рішенні міського голови так і залишилося досить багато. Маємо охоронників із «великими повноваженнями», яким громада «подарувала» три толоки, бо саме вони б наводили лад із бур’яном, сміттям…у «Казці». Є зміни і з вбиральнею (були двері заварені-тепер їх немає, десь «пішли»…) Були унікальні, свого роду, фігури Крокодила та Чебурашки…були… Гойдалка-«захворіла»… А де ж те, заради чого збиралися щовівторка Штанько Іван, Тетяна Коренда, Світлана Шашкеєва, Віталій Крикун, Олександр Бондар, Павло Чупіра та і я? Таке враження, що ми просто «дурня клеїли», «язики чесали» та не виправдали довіру… 
… Та все було зовсім не так. Зроблено було величезну роботу: чого варта акція 30 вересня, яка стала дійсно спільним успіхом жителів міста! Віталій Крикун, Тетяна Коренда, Іван Штанько стали ініціаторами доброчинності. Світлана Шашкеєва фінансово підтримувала проведення толоки. А ще - планували об’єкти у «Казці», і за комплекси із фірмами домовлялися… Чупіра П. та Бондар О. самі (без сприяння міського голови) поїхали до м. Кривий Ріг, домовилися із фірмою «Прес-брук» про тротуарне покриття для «Казки», та й ціну на ці роботи ми б мали доволі демократичну. Міркували, що до кінця жовтня по нових стежках на роликах та велосипедах будуть їздити діти… Два красеня-комплекси порадують око малечі… То що ж не так? Чому не довели справу до кінця??? Відповідь досить банальна: на всіх документах НЕ ВИСТАЧАЄ ПІДПИСУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ!!! М. О. «ретельно вивчав» місяцями питання, зволікав через постійну зайнятість, не був зацікавлений форсувати питання із «Казкою», щоб дітей порадувати та й свого слова дотриматися. Чи відмовляв він робити щось для «Казки»? Ні!!! Погоджувався, але не робив головного, того, від чого залежало вчасне надходження авансування 30% на фірми та не підписував договорів із постачальниками послуг!!! Щодо депутатського корпусу, то справу було зроблено: дали добро на придбання 2 комплексів та тротуарне покриття (хоча, проведення сесій депутатів, де вирішувалися питання по «Казці» затягнулося на 3 місяця…)
РЕЗЮМЕ: підпис щодо придбання двох ігрових комплексів для «Казки» М. О. поставив тільки вчора, 14 листопада. Правда, кошти ще не перерахував. Надія є, але чекаємо…Питання із придбанням тротуарної плитки так і «зависло»: міський голова не має бажання ставити свій підпис на документах, які давно узгоджені і депутатами та й ініціативною групою. Вартість одного м2, разом із послугою укладанням, становить 250-300 грн (коливання ціни відбувається в залежності від ширини доріжки). Іноді виникає питання: чи така вартість плитки не входить у власне бачення міського голови, бо до 2018 року плитку укладали більше як за 400 грн м2? 
Із 1,5 мл. грн. на «Казку» 800 тисяч так і не буде освоєно в цьому році.
Мали гроші та не змогли (через одного посадовця!!!) їх вкласти у справу, не змогли порадувати дітей, не змогли через…
Ось так і маємо мріяти про чесного та порядного господарника…
Інформація надана у цьому дописові узгоджена зі членами ініціативної групи «Відродимо «Казку»: В.Крикуном, О.Бондарем, С.Шашкеєвою, Т.Корендою, І.Штанько.

Прочитано 1078 разів