JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Глубину головного озера по вул Свободи цього року збільшили

Глубину головного озера по вул Свободи цього року збільшили

Темою чергового стріма стала калюжа що з'являється кожного разу після дощу, Нажаль ремонт дороги Н11 через Новий Буг ситуацію не покращив а трохи навіть погіршив. У відео є коментар голови Новобузької районної ради Гаркавенка В.В.

 
Дочекались. Двічі на сесії міської ради, безпосередньо міському голові, говорив одне " ремонт дороги по місту буде-держава ремонтує державну дорогу. а міська рада повина була запроектувати види робіт по водовідведенню та пішоходні доріжки, плюс передбачити частину коштів. Жодної дії у цьому напрявку не має. На думку спадає один вислів "Пилите, Шура, пилите (мабуть дерева), они золотые"

 
Оце дядя Вася видав про підземний перехід. Ми колись добивалися про забеспечення елементарних умов забеспечення безпеки наших громадян при переході в цьому місці. Це світофор або лежачі поліцейскі, та хоча б своєчасне оновлення пішохідної дорічки. А тут пофантазував так пофантизував. І про калюжу біля "Дукану" піднімали неодноразово питання. А тут вже не калюжа а ціле озеро. Наче міська і районна рада недалеко знаходяться і голови ходять через центр а по господарськи до цього не змогли поставитися. Далекоглядності не хватило чи що?. Коли ж з"явиться справжній господар у місті?
 

Відео

Прочитано 1195 разів