JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Хто винуватий в тому, що новобужане живуть в смітнику?

Хто винуватий в тому, що новобужане живуть в смітнику?

Тема смітників піднімалася вже не раз. З нашими смітниками ми навіть потрапляли на загально українські канали. Але на жаль ні люди не влада цим не опікується. Околиці міста перетворюються на суцільний смітник. Що робити? Державна адміністрація посилає мене в міську раду, міський голова ховається від відповіді.
Потуги не байдужих новобужан зводяться на нівець – там де прибирають на наступний день з’являється новий смітник. Я об’їхав лише частину смітників, місця де ви викидаєте сміття ви знаєте самі вони в межах міста, на околицях та лісополосах. Всіх все влаштовує.
 У сусідньому Баштанському районі силами муніципальної служби «Правопорядок» намагаються навести порядок, а у нас таку службу, за рішенням міської ради закрили і міський голова тільки розводить руками та уникає відповіді ховаючись від запитань.  То ж вчергове я не отримав від нього коментар прочекавши майже тиждень. Два мільйони гривень виділили на генеральний план міста, а навіщо? Намалюйте на папері смітник – ось Вам генплан. А на два мільйони зробіть дороги, тротуари – є що в місті зробити.
Якщо новобужан влаштовує життя в смітнику – то я розумію ваш вибір.
Чекаю на дописи від захисників міського голови.


Відео

Прочитано 1094 разів