JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Виїздне засідання робочої групи на Софіївському водосховищі

Виїздне засідання робочої групи на Софіївському водосховищі

4 жовтня у Новобузькому районі відбулося виїздне засідання робочої групи на Софіївському водосховищі у складі депутатів Миколаївська Обласна рада, очільників територіальних органів міністерств та інших ЦОВВ, структурних підрозділів облдержадміністрації, новобузьких місцевих органів влади і самоврядування, у т.ч. з відвідуванням регіонального ландшафтного парку «Приінгульський».

На Софіївському гідровузлі, незважаючи на дощ, обговорювалися питання щодо нявного низького рівня води у водосховищі у зв'язку з проведенням ремонтних робіт, планової діяльності щодо будівництва нової МГЕС поза межами с. Софіївка Новобузького району Миколаївської області потужністю до 200 кВт. Більше інформації у Єдиному реєстрі ОВД за посиланням http://eia.menr.gov.ua/places/view/3540. За станом на 05.10.2019 звіт з ОВД ще не оприлюднено. Ситуація має значний громадський резонанс в районі.

Учасники зібрання також відвідали адміністративне приміщення РЛП «Приінгульський», де тривають ремонті роботи і поступово створюється еколого-освітній центр. У конференц-залі продовжилося спілкування щодо нагальних екологічних проблем Новобузького району та розвитку заповідної установи.

Учасники: Олександр Бондар, депутат Миколаївської обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій, О. Каражей, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, начальник Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДАМиколаївська обласна державна адміністрація, Ю. Крет, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, М. Лучний, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму, С. Письменний, начальник Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області, І. Заворотня, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, Л. Бурденко, представник головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Мац, заступник начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Є. Демченко, головнйи спеціаліст організаційного відідлу виконавчого апарату обласної ради, В. Гаркавенко, голова Новобузької районної ради, М. Петраковський, заступник голови Новобузька районна державна адміністрація,
Ю. Черемис, ТУТ.ІНФО Офіційна група та ін.

РЛП "Приінгульський"

 

Прочитано 662 разів