JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Делегація від Новобузького району на чолі з головою РДА Сергієм Івановим відвідали Первомайську 40-у артилерійську бригаду під Маріуполем

Делегація від Новобузького району на чолі з головою РДА Сергієм Івановим відвідали Первомайську 40-у артилерійську бригаду під Маріуполем

Очільник району разом з депутатами - волонтерами Олександром Нагорним та Олексієм Мосійчуком та артистами районного будинку культури відвідали наших хлопців під Маріуполем. Командування та військовослужбовці з радістю зустріли земляків. Делегація від Ново бузького району крім привітань привезли гуманітарну допомогу нашим бійцям. Особливо бійці зраділи побачивши бензопили, які їм вкрай необхідні.

Отримали задоволення бійці і від кондитерських виробів, які надіслали їм студенти Ново бузького аграрного коледжу МНАУ. Також студенти в до кожної коробки прикріпили вітальні листівки з привітаннями та найкращими побажаннями .
Сергій Іванов відмітив « Завдяки вам, ми маємо стабільну роботу, спокій в домівках і мирне небо над головою». Побажав щоб усі хлопці повернулись додому, адже їх там ждуть.
Чудовий настрій та емоційне задоволення отримали військовослужбовці від концерту, який артисти районного будинку культури приготували для військових.
Зустрілися члени делегації із нашим земляком Павлом Узольніковим. Хлопець проходить службу в цій частині і повідомив, що на сьогоднішній день воїни усім забезпечені : починаючи з продуктів харчування і завершуючи військовою технікою . Всі дуже стомилися і хочуть до своєї домівки. Але свій обов’язок виконають до кінця.
Дуже вдячні і командування і військовослужбовці всім , хто долучився до надання гуманітарної допомоги.
Сергій Вікторович Іванов відмітив всіх , хто допоміг у цій поїздці. А саме : бензопили надали ПОСП « Золота Нива», « Красна Баштанка» та ПОСП « Злагода». Продукти харчування : яблука, капуста, крупи, макаронні вироби, печиво, випічка, чай, кофе надали міська та сільські ради району, учні навчально – виховних закладів району та студенти коледжу МНАУ. Кошти на дизпальне надали ФГ « Де метра», ПП Антонечко,ФГ « Кривошеєв», ПП Касіч, Яро щук, Матвієнко, Пікуль, Кун, Безрук, Волобоєв, Павловський, Брагін, Зівакін, Дрозд,Бондар, СФГ « Вікторія», ФГ « Фрактайл». Всього надано допомоги на суму 36 150 грн.

з сторінки "Новобузька районна державна адміністрація"

Прочитано 2516 разів