JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Громадська організація «ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ»

Громадська організація «ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ»

14 квітня 2016 року, в четверг громадська організація «ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ» гостинно зустрічала п’ять багатодітних сімей, батьки яких є учасниками бойових дій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. З татами і мамами були присутні наймолодші дітки, старшенькі в цей час були в школі. Діток пригостили солодощами та подарували їм іграшки, теплий одяг та взуття від волонтерів громадської організації. Малюки розповіли всім як сильно вони люблять своїх татусів, як щодня чекали їх повернення з війни.
Всі присутні родини дружно поспілкувалися на різні проблемні теми. Підказували один одному, підтримували, розповіли хто як виходе з таких ситуацій. Вирішили й надалі збиратися разом. Одним із способів зняття напруги є спілкування між собою.
З початку квітня почали повертатися до рідних домівок наші захисники четвертої хвилі мобілізації. Не секрет, що деякі учасники бойових дій приходять з війни з іншими світоглядом, уподобаннями, потребами. Деякі з них потребують моральної і психологічної підтримки. Скільки було недоспаних ночей, гарячих молитов, тривожних думок і хвилювання!
Подвиг наших хлопців неможливо оцінити, бо завдяки їм, ми маємо мирний сон і будемо жити у вільній країні.
Громадська організація «ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ» щочетверга з 10.00 до 13.00 годин проводить прийом учасників бойових дій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей з питань захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.
Запрошуємо щочетверга на зустріч за адресою: м. Новий Буг, вул. Ярослава Мудрого (Дзержинського), буд. 11, кв. 1.

 
 
Прочитано 1659 разів