JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
В  Новому Бузі учасника АТО нагороджено медаллю « За захист Вітчизни»

В Новому Бузі учасника АТО нагороджено медаллю « За захист Вітчизни»

З нагоди відзначення Дня Соборності України , біля барельєфа Тараса Шевченка відбулись урочиста церемонія покладання квітів, мітинг та нагородження учасника АТО Шевченка В. державною нагородою – медаллю « За захист Вітчизни».

Голова райдержадміністрації Сергій Іванов , вручаючи високу державну нагороду, звернувся до учнівської та студентської молоді «Цим святом ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Соборність невіддільна від досягнення реальної державності, забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, побудови процвітаючої демократичної національної держави.

Сьогодні ми, українці, маємо подолати історичні та психологічні бар'єри між регіонами, гармонізувати відносини влади і народу - зробити все те, чого бракувало Україні 98 роки тому. Тільки єдність і свобода зробить нас гідними нащадками наших батьків! Так будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб і нехай береже нас усіх Господь»

Прочитано 1674 разів