JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНИХ НАВЧАННЯХ У НІМЕЧЧИНІ

МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНИХ НАВЧАННЯХ У НІМЕЧЧИНІ

Особовий склад визначеного підрозділу окремої десантно-штурмової бригади м. Миколаєва залучається до участі у міжнародних багатонаціональних навчаннях.
Багатонаціональні тактичні навчання «Combined Resolvе Х» сплановані у квітні-травні і будуть проводитися на декількох полігонах і локаціях на південному сході Німеччини. В навчаннях братимуть участь більше 3700 військовослужбовців з 13 країн НАТО та країн-партнерів.

Миколаївські десантники в числі інших українських військових вже незабаром будуть представляти зведений український підрозділ. Десантно-штурмовий підрозділ бригади пройшов необхідні тренування, навчання, провів злагодження особового складу, повністю укомплектований необхідним для навчань озброєнням, боєкомплектом, майном та бойовою технікою.

«Десантники, які в числі інших українських військових скоро представлять Збройні Сили України, нещодавно виконували поставлені бойові завдання на Донецькому напрямку в зоні проведення АТО. Наші люди навчені, досвідчені і перевірені. Ми залучаємо найбільш достойних і підготовлених. Наше головне завдання – поділитися власним досвідом і набути нові знання та навички від наших партнерів. Ми не соромимося навчатися і ставати сильнішими. Чим більше ми знаємо і вміємо, тим важче нашим ворогам!» - повідомив під час навчань заступник командира бригади.

Миколаївські десантники налаштовані на участь у міжнародних навчаннях з максимальною віддачею і усвідомлюють, що по їх навченості і злагодженості дій партнери та спостерігачі будуть оцінювати рівень підготовки українських військових.

Прочитано 855 разів