JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Середа, 13 листопада 2019 | Вхід
Підпал асфальтного заводу Білоруського підрядника в Новому Бузі

Підпал асфальтного заводу Білоруського підрядника в Новому Бузі

В ніч з 21 на 22 лютого 2019 на в’їзді в місто Новий Буг  з сторони Баштанки було зчинено напад на охоронника, якого побили та зв’язали. Після чого  підпали обладнання асфальтного заводу Білоруської компанії.
Підпал  виконано вибірково лише обладнання для керування заводом, розподільчі щити  та дизельна електрична станція.

Охоронник отримав допомогу у лікарняному закладі міста Новий Буг.

На місце подій виїжджали пожежники та слідча група поліція. Наразі триває слідство.
Представники Білоруської компанії прямують на місце події

Орієнтуючись на вартість генератора сума збитків сягає більше шістсот тисяч гривень
Нагадаю що підприємство з Білорусі виконує ремонт дороги Н11 в межах міста Новий Буг. І приймає участь у тендерах на заплановані ремонті доріг Н11 та М14.

З 20 лютого розпочато прийом документів на ремонт дороги Кропивницький Миколаїв вартістю понад один мільярд гривень. Не враховуючи можливу участь у роботах по ремонту доріг від Н11 Казанки до Кривого рогу та Від Баштанки до Миколаєва.

Схоже, якісь «видатні діячі» сплутали час та країну в якій вони живуть і вважають, що подібні бандитські дії їм зійду з рук. Помиляєтесь, не зійдуть! Я не дозволю підривати інвестклімат в регіоні.

Сьогодні вночі нахабним чином був скоєний розбійний напад на асфальтобетонний завод у Новобугському районі, який встановила білоруська компанія «Строительный трест №8», що зайшла на будівництво миколаївських доріг минулого року. Поки що невстановлені особи о третій годині ночі спочатку отруїли на території заводу собак, потім побили та зв’язали охорону і підпалили основні компоненти виробництва – пульт керування, щитову та генератор. Вже зараз зрозуміло, що основною метою зловмисників було руйнування цього заводу (щоб він не зміг запуститися з початком будівельного сезону), бо вони чітко знали, що потрібно було пошкодити, щоб припинилося виробництво асфальтобетону.

«Строительный трест №8» - білоруський підрядник, який минулого року виграв тендер і виконував роботи на ділянці дороги Н-11 в районі Нового Бугу. Усі, хто слідкував за тим, як саме виконувались роботи, неодноразово акцентували увагу на тому, що якість дорожніх робіт у білорусів в рази краща, ніж у тих підрядників, що працювали на Миколаївщині протягом останніх років. Крім того, ця компанія виграла тендер на проведення робіт на дорозі Вознесенск – Братське, які розпочнуться цього року.

Схоже, підрядники, які роками звикли наживатися на ремонтах доріг на Миколаївщині, відчули реальну конкуренцію і усвідомили, що не дотягують показників якості і цін, запропонованих білорусами, вдалися до таких ганебних дій.

Але вони помилилися – обраний шлях «конкуренції» абсолютно неприпустимий і хибний.

Вже запланував оперативну координаційну нараду з миколаївськими правоохоронцями. 
Я не дозволю, щоб на Миколаївщині безкарно відбувалися такі речі - усі будуть відповідати по закону! Тим паче, коли мова йде про якість доріг, які будуються на Миколаївщині.

 

ЧП у Новому Бузі. Вляпались у міжнародні стосунки. Розбійний напад та нанесення майнової шкоди білоруській будівельній фірмі ВАТ "Строительный трест №8".
Вночі, блище до ранку, завчасно локалізувавши собак скоїно напад на охоронця, розбійники вивели із ладу всю електричну частину асфальтового заводу. Завдано шкоди на значні суми. Чітко видно, нападники знали де основні вузли заводу і що потрібно підпалювати. Версія, це прояви не добропорядної конкуренції. Для правоохоронців та державних органів справа честі знайти винних, бо тут вже імідж держави.


Відео

Прочитано 3237 разів