JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Турнір з Вуличного баскетболу

Турнір з Вуличного баскетболу

9.05.2018 в День свята Великої Перемоги в місті Баштанка відбувся турнір з Вуличного баскетболу (3 х 3). Ігри проходили на території містечка Казка, на чудовому майданчику, при емоційній підтримці відпочиваючих гостей і команд, які брали участь у турнірі. У змаганнях взяли участь 6 команд.Переможцем турніру стала команда міської ради міста Баштанка, друге місце зайняла команда з Нового Бугу, третє місце у юнаків з міста Баштанки. Також були розіграні конкурси снайперів штрафних кидків (переможець Гетманенко В.Новий Буг) та трьохочкових кидків (Загинайко І.Юнаки м Баштанка).Переможці та призери були нагороджені грошовими преміями.
Команду з Новогу Бугу представляли; Куліш Ігор, Лисенко Максим,Егоренков Дмитро,Остапенко Іван, тренер Гетманенко Віктор.
Окремо хотілося б відзначити відношення керуючоі влади міста Баштанка для створення умов розвитку спорту, як кажуть, не словом, а ділом. Спортивні зали та майданчики в гарному стані,будуеться басейн, спортивна форма ,мячі та інвентар в достатку. Чому ж у нас все навпаки,одні обіцянки, коли ж буде діло ?

Виктор Гетманенко
Прочитано 362 разів