JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
У Новому Бузі пройшов Всеукраїнський турнір з греко – римської боротьби

У Новому Бузі пройшов Всеукраїнський турнір з греко – римської боротьби

За ініціативи голови громадської організації «Спортклуб «Борець» Івана Бобровича, засновників спорт клубу «Борець» 9 червня у селі Пелагеївка на базі районного табору відпочинку відбувся Всеукраїнський турнір з греко – римської боротьби. 

На участь у змаганнях прибули 200 борців з 8 областей України: Кіровоградська, Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Івано _ Франківська,Черкаська, Херсонська,Миколаївська і м. Луцьк.
Привітати учасників Всеукраїнського турніру завітали народний депутат України Ігор Бриченко, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк, міський голова Максим Лагодієнко,начальник відділу освіти,молоді і спорту райдержадміністрації Світлана Розуменко.
Урочиста частина розпочалась з приємних хвилин вручення Почесних грамот Міністра фізичної культури і спорту України . За особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та пропаганду здорового способу життя міністерськими грамотами були нагороджені Іван Бобрович, Олександр Кияновський,Максим Лагодієнко,Володимир Горошко, Михайло Сорокін,Віктор Сербін, Віктор Старченко.
У ході запеклої боротьби І місце отримала команда борців з міста Миколаєва,ІІ місце - борці міста Новий Буг, ІІІ місце – борці міста Вознесенська.
Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк нагородила Почесними грамотами борців – переможців Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з греко – римської боротьби, ветерана спорту Пащенка Петра та соціальних партнерів – Белінського Михайла і Герасимчука Олександра.
Депутат Верховної Ради України Ігор Бриченко подарував борцям спортклубу «Борець» тренувальне покриття для борцівського ковра на суму 16 тис. грн..
Після спортивних змагань, всі учасники та гості турніру мали можливість отримати чудовий настрій від концерту, який подарували артисти районного будинку культури.

Новобузька районна державна адміністрація

Прочитано 499 разів