JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Відбулася щорічна Спартакіада для осіб з інвалідністю Новобузького району.

Відбулася щорічна Спартакіада для осіб з інвалідністю Новобузького району.

9 червня 2018 року,з 10 години ранку до 14 години в приміщенні РБК відбулася щорічна Спартакіада для осіб з інвалідністю Новобузького району.
На захід був запрошений представник Новобузького телебачення Юрій Черемис .Він дуже коректно та професійно проводив зйомку і давав коментарі,хоча на даному заході він був присутній вперше.
Захід розпочався з лінійки ,де вишикувалися всі учасники.На змаганнях була присутня зав.сектором по роботі з інвалідами УСЗН Новобузької РДА Язловицька Т.Г. вона надавала допомогу по організації змагань та залученню до участі в змаганнях інвалідів АТО,а також начальник УСЗН Новобузької РДА Нагорна О.П.,яка теж надавала допомогу в організації змагань.На початку змагань Нагорна О.П. виступила перед присутніми з привітальними словами та побажала учасникам успіхів та перемог.
Кошти на проведення змагань виділено з районного бютжету Новобузького РДА.
За призові місця були передбачені грошові премії :за 1 місце - 100 грн, 2 місце - 100грн, 3 місце - 50 грн,всі учасники отримали подарунки у вигляді блокнотів, календарів.Діти отримали олівці,фломастери,пинали для ручок та олівців.
Як завжди Світлана Бурденюк (маг."Візит") надала спонсорську допомогу для проведення Спартакіади - цього року це грамоти та конверти для грошових премій.
Погода в день змагань була дощовою ,тому багато учасників не прийшли,але багато хто не зважаючи на дощ прийшов і отримав задоволення від участі в змаганнях та спілкуванні .
Багато підготовчої роботи по організації змагання провели Голова організації Бовт А.М. та перший заступник Голови ГО Новобузької РО ВОІ СОІУ - Федченко В.С.
Напередодні змагань був підготовлений зал,прикрашений в національних жовто - блакитних кольорах ,знайдена та доставлена спонсорська допомога у вигляді частування : печиво,вафлі ,цукурки, вода.
Спонсорами змагань вже третій рік поспіль є Струц І.Г.(маг."Дукан"), Булавинець Володимир та Ірина(маг."Ірина"),які вже неодноразовонадають продукти до свят та заходів,які проводить організація.Цього року долучився підприємець Єгорінков Дмитро (маг."Кросівки").
Дмитро Єгорінков окрім спонсорської допомоги ,взяв участь в змаганнях, як суддя з армреслінгу . За його кошт було виготовлено спеціальний стіл для армреслінгу,який знаходився на території стадіону і Дмитро особисто разом з Федченко В.С.доставили цей стіл в РБК щоб інваліди змогли прийняти участь в такому виді спорту безпосередньо в БК.Дмитро Єгорінков - майстер спорту з жиму штанги з положення лежачи,брав участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з даного виду спорту ,має нагороди за призові місця.Влад Федченко також давно дружить зі спортом ,займається змішаними єдиноборствами, боксом ,футболом,різнобічно розвинений спортивно,проявив себе на змаганнях як талановитий організатор ,з кожним учасником встиг поспілкуватися особисто,був доброзичливим до людей ,привітним та щирим.
Як завжди активними були Головко В.А,Онопрієнко Ю.М,Крамаренко Л.Д,Рибчинська О.Т.Котляр Г.В. ...Вперше взяли участь у такому заході вихованці Баратівського психоневрологічного будинку - інтернату.Директор цього закладу Свічарова Г.О. завжди з радістю відкликається на запрошення прийняти участь у районних заходах.Її вихованці розвиваються і в художній самодіяльності ,і в спорті.
Наші активісти Головко В.А,Онопрієнко Ю.М, та Котляр Г.В. у складі команди від Новобузького району в 2017 році здобули 1 місце в Миколаївській обласній Спартакіаді серед осіб з інвалідністю.Онопрієнко Ю.М.в 2017 році брав участь у складі команди Миколаївської області у Всеукраїнській Спартакіаді ,де команда зайняла - 3 місце.
Також багато років підряд бере участь у якості судді вчитель фізкультури Новобузького пед.коледжу Вжещ С.М. Висловлюємо йому подяку за те що він в свій не робочий час бере участь в громадських заходах.
Для безпеки наших учасників біля РБК чергували два екіпажі швидкої допомоги.
Ми вдячні Всім ,хто був присутній на нашій Спартакіаді,бажаємо всім здоров'я ,успіхів та перемог у спорті !

Новобузька районна організація Всеукраїнської Організації Інвалідів
Прочитано 395 разів