JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Третій Всеукраїнський турнір «Хоробрі серця» з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті Петра Барашковського

Третій Всеукраїнський турнір «Хоробрі серця» з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті Петра Барашковського

У суботу, 8 грудня, в Миколаєві відбудеться Третій Всеукраїнський турнір «Хоробрі серця» з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті Петра Барашковського.

Заявки подали команди спортсменів з десяти  областе України та двох сусідніх держав. На турнірі будуть боротися діти 2006-2007 і 2008-2010 років народження.

Миколаївську область представлятимуть спортсмени з Нового Бугу, Очакова, Веселинове, Вознесенська, ДЮСШ № 1 і № 7 міста Миколаєва.

О 9:00 починається зважування учасників змагань.

10:00 - урочисте відкриття. Парад учасників. Вітальне слово почесних гостей. Вітальні виступи дитячого будинку творчості та спорту, показові сутички ветеранів греко-римської боротьби.10:30 - попередні сутички змагань.Нагадаємо,що перший турнір започатковано о 2016 році,на який приїхало 240 спортсменів з п’яти областей України,а вже  у 2017 році другий турнір відвідало 310 дітей з восьми областей  та м.Києва. Турнір відбудеться за адресою: проспект Героїв України, 4 (Соляні), зупинка «плавбасейні». Вхід безкоштовнийСпіворганізатор турніру БФ «Фонд добра країни»

Прочитано 549 разів