JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Перші місця у наших спортсменів на міжнародному аматорському турнір з Змішаних бойових мистецтв

Перші місця у наших спортсменів на міжнародному аматорському турнір з Змішаних бойових мистецтв

25 травня в м.Харкові відбувся ювілейний міжнародний аматорський турнір з Змішаних бойових мистецтв (англ. Mixed Martial Arts, MMA)  KARS FC 10, на якому спортсмени з Нового Бугу : Шилівський Андрій та Федченко Владислав зайняли 1 місця .(Андрій 1 місце у вазі 75 кг.до 18 років, Владислав 1 місце у вазі 75 кг. 18+)

Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьбадзюдодзюдзюцутощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які в своїй більшості походять із країн Сходу, змішані бойові мистецтва не несуть в собі духовного або релігійного навантаження, віддаючи перевагу спортивно-прикладному аспекту.

Цього року буде ще багато турнірів і чемпіонатів, нажаль поїздки та обов'язкові членські внески дорого коштують як для молодих спортсменів. Поїздка цього разу обійшлась 4000 грн.. (дорога ,внески ,та житло)
Хочемо звернутися до Новобужан за допомогою  підтримати наших спортсменів в плані фінансування поїздок на змагання, придбання спортивного обладнання.
Ваша допомога допоможе нашим спортсменам та сприятиме розвитку здорового стилю життя та покращенню іміджу міста Новий Буг.
З повагою спортсмени ММА Нового бугу.

Прочитано 1070 разів