JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Футбол. На приз газети "Рідне Прибужжя" 2016 серед сільских команд

5 листопада в Миколаєві відбувся фінал Кубку з футболу серед сільських команд Миколаївщини на приз газети «Рідне Прибужжя», в якому зустрілися команди «Вікторія» Єланецького району – «Кам’яне» Новобузького району.

Гра видалася напруженою та захоплюючою. «Вікторія» першою відкрила рахунок в зустрічі. Потім команда Кам’яного зрівняла рахунок, але Єланчани в кінці другого тайму забили ще одного м’яча. Перший тайм закінчився з рахунком 2-1 на користь «Вікторії»

В другому таймі команда Кам’янки постійно атакувала ворота суперника що дало змогу під час однієї з атак зрівняти рахунок, а після вдало пробитого одинадцятиметрового вийти вперед.
Гра закінчилася з рахунком 2:3. Команда Кам’яного отримала важку та заслужену перемогу.

Команди вже зустрічалися в фіналі кубку «Рідного Прибужжя» минулого року, але тоді перемога була на боці команди «Вікторії».

Привітаємо команду «Кам’яного» з перемогою та побажаємо їй і надалі радувати вболівальників своєю грою.