JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Підсумки зимового чемпіонату Нового Бугу з футзалу

Підсумки зимового чемпіонату Нового Бугу з футзалу

15 березня 2017 року в приміщенні Новобузької міської ради відбулася конференція з підбиття підсумків зимового чемпіонату міста з футзалу. Змагання проходили з 10 грудня 2016 року по 11 березня 2017 року в спортзалі Новобузького аграрного коледжу. У чемпіонаті взяли участь 12 команд. Організатором та координатором змагань виступив депутат міської ради Віталій Крикун, головним суддею змагань було обрано Олександра Охезіна. Чемпіонат відбувся за підтримки депутата обласної ради Олександра Бондаря, секретаря міської ради Павла Чупіри та депутата районної ради О.Завальнюка.
Всі команди, які взяли участь у змаганнях, були відзначені грамотами у різних номінаціях. Також грамоти отримали такі гравці: О.Стрєльніков, С.Охезін, І.Куценко, М.Спину, М.Черкашин, О.Кузьома, Е.Бабенко, О.Гриненко, С.Моісєєв, Є.Бондаренко, Д.Лущишин, В.Горошко, В.Єременко.
Серед команд-призерів місця розподілились так:
група А: 1-е - Динамо, 2-е - Агроколедж-1, 3-є - Олімп;
група Б: 1-е - МДЮСШ-1, 2-е- Агроколедж-2, 3-є - МДЮСШ-2. Відповідно до зайнятих місць команди нагороджені кубками та грамотами, а гравці - медалями.
У різних номінаціях було визначено кращих гравців чемпіонату:
"Кращий воротар" - Роман Чупіра та Валерій Черненко,
"Кращий гравець" - Олександр Охезін та Володимир Момотенко,
"Кращий бомбардир" - Сергій Сірик.
Всі номінанти нагороджені пам'ятними статуетками та грамотами.
Також було відзначено подякою "За вагомий внесок у розвиток спорту та сприяння у проведенні зимового чемпіонату міста з футзалу 2016- 2017 р.р." директора Новобузького аграрного коледжу О.В.Чорнія.
На конференції порушувались питання по організації проведення літнього чемпіонату міста з міні-футболу та відбулося жеребкування серед команд учасників змагань з футзалу на кубок директора Новобузького аграрного коледжу, початок яких відбудеться 18 березня.
На конференції був присутній помічник народного депутата України А.О.Вадатурського - Євген Лященко.
Відеозйомку вів Ю.Черемис, фотографував подію кореспондент газети "Вперед" О.Білоцький.


 

Відео

Прочитано 1517 разів