JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Матч вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між «Кам’яним» та «Ліцеєм» (Казанка)

Матч вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між «Кам’яним» та «Ліцеєм» (Казанка)

Перший заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний вручив нагороди футболістам «Кам’яного» і «Ліцею», які відзначилися у першому етапі обласного чемпіонату
НОВИНИ Чемпіонат області
11.09.2017
Перед матчем вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між «Кам’яним» і «Ліцеєм» (Казанка) відбулася церемонія нагородження цих команд, які відзначилися у першому етапі змагань. Обидва колективи виступали в групі «Схід». «Кам’яне» (президент Микола Римчук) набрало 22 очка в 8 іграх і посіло перше місце, «Ліцей» (президент Володимир Дорошенко, тренер Олександр Семеренко) – з 14 очками – друге.
Перший заступник голови обласної федерації футболу Олександр Пасічний та виконавчий директор ФФМО Олександр Бабейко вручили капітану «Кам’яного» Вадиму Бібуре і капітану «Ліцею» Данилу Соловйову пам’ятні дипломи і кубки. Крім того, місцеві футболісти отримали у подарунок комплект м’ячів. Особисті фінансові кошти для їх придбання, як і нагород, виділив Олександр Пасічний.
Зустріч старих друзів-суперників на футбольному полі вийшла захоплюючою та сподобалася численним уболівальникам. Обидві команди продемонстрували бійцівські якості, а також повагу одна до одної, любителі футболу об’єктивно оцінювали події, що відбувалися в грі. Сильнішими у цей раз виявилися футболісти села Кам’яного.
Після завершення матчу Олександр Пасічний, Олександр Бабейко і керівник районної ради ФСТ «Колос» Віктор Бєлінський зустрілися з місцевим футбольним активом, обговорили шляхи подальшого розвитку футболу в районі, а також в окремих селищах сільського типу і селах.


Відео

Прочитано 1571 разів