JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 898
Відбувся волейбольний турнір в честь пам’яті Федора Чернова

Відбувся волейбольний турнір в честь пам’яті Федора Чернова

27 березня о 10.00 у спортивному залі ЗОШ № 1 відбувся волейбольний турнір в честь пам’яті видатного та талановитого тренера Федора Чернова.

У змаганнях взяли участь чотири новобузькі команди: «Динамо», «МСЦ ДЮСШ», «Олімп» та «Кам’яне». Дуже цікавою на напруженою була гра. Всі без виключення спортсмени викладалися на ігровому полі як могли. Результати цих змагань наступні: четверте місце посіла команда «Динамо», третє дісталося команді «Кам’яного», друге у «Олімп», і нарешті чемпіонами цієї зустрічі стала команда «МСЦ ДЮСШ» - перше, чесно заслужене місце.

Але найгарнішою, можна сказати навіть найсимволічнішою грою цих змагань стала гра ветеранів, колишніх вихованців Федора Чернова.

На урочисте відкриття змагань завітала дочка спортсмена  та його онук. У своїй промові вона розповідала, що її батько дуже любив спорт, любив навчати молодих спортсменів улюбленої справи і взагалі дуже часто згадував рідне Новобужжя та все що його з ним пов’язувало. Також були висловлені теплі слова вдячності Віталію Крикуну, Вадиму Коренді та Віктору Дронделю за організацію турніру в честь пам’яті Федора Чернова та за виділення призового фонду для учасників. Наприкінці урочистої частини змагань всі присутні вшанували світлу пам’ять великого тренера хвилиною мовчання.

 


Відео

Прочитано 2361 разів